Ewa – oferta

Nie wiesz jak napisać dobre CV?

Bardzo chętnie pomogę Ci przygotować CV – dzięki mojej pomocy, nawet nie mając dużo doświadczenia, sprawimy, że Twoje CV przykuje uwagę rekrutera.

Zmieniasz branże lub ścieżkę kariery i nie bardzo wiesz jak to pokazać w CV? Żaden problem – razem sprawimy, że kierunek Twojego rozwoju będzie jasny i klarowany.

Podeślij mi swoje CV – umówimy się na rozmowę przez hangouts lub Skype, podczas której będę chciała Cie lepiej poznać i dowiedzieć się więcej o Twoim dotychczasowym doświadczeniu i aspiracjach. Dzięki temu, będziesz miał pewność, że CV, które pomogę Ci przygotować będę zrobione z myślą o Tobie i dopasowane do Ciebie w 150%.

Cena: 150 zł brutto

Stresujesz się przed rozmową rekrutacyjną?

Nie jest tajemnicą, że rozmowy o pracę są jednym z najbardziej stresujących przeżyć. A wcale tak nie musi być!

Masz umówioną rozmowę na stanowisko, na którym bardzo Ci zależy? Zostajesz odrzucany po każdej rozmowie i zaczynasz mieć wrażenie, że coś robisz nie tak jak trzeba? Umówmy się na rozmowę (bądź kilka, jeśli zajdzie taka potrzeba) i dzięki mojej pomocy, nauczysz się jak dobrze przygotować się do rozmowy, jak odpowiadać na najbardziej popularne pytania i jak zrobić najlepsze wrażenie na osobie, z którą rozmawiasz. Obiecuje Ci, że po naszych rozmowach, żadna rozmowa o pracę nie będzie już spędzała Ci w nocy snu z powiek.

Cena: 100 zł brutto/sesja